Proč si vybrat nás?

Společnost TECHMAT sro vznikla v roce 1998 a v současnosti patří mezi přední firmy v oblasti kotvícího, spojovacího materiálu a stavební chemie.


Naší hlavní náplní je komplexní zásobování maloobchodní sítě spojovacím, kotvícím materiálem a stavební chemií. Dlouhodobým směřováním a cílem je zkvalitňování služeb našim zákazníkům.


Za tímto účelem bylo postaveno nové sídlo společnosti spolu se skladovými prostory, které je plně funkční od 1.1.2010 a postupně jsme se přepracovali na dnešní podobu.


V současnosti má společnost 3 maloobchodní provozy, což nám umožňuje rychlou zpětnou vazbu na kvalitu prodávaného zboží. Velkosklad s prodejnou je situován cca 2km od dálnice D1 při dálničním sjezdu Púchov-Zlín-Dolní Kočkovce s výbornými parkovacími možnostmi.


Prodejny se specializují na prodej spojovacího a kotvícího materiálu, stavební chemie, nářadí, pracovních pomůcek, malířských a zahradních potřeb a součástí prodejen je také půjčovna nářadí.
 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat...

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.
TECHMAT sro 

 


11 Důvodů proč u nás nakupovat

Na slovensku je mnoho eshopů, proč byste tedy měli nakupovat právě u nás?
 

1. Jsme největší český eshop se spojovacím, kotvícím materiálem s více než 7 500 položkami , z nichž drtivou většinu držíme opravdu SKLADEM! Díky velikosti našich skladových zásob dokážeme být maximálně flexibilní a objednávky většinou expedujeme do 3 dnů.

2. Nepotřebujeme Vás „namotávat“, přečtěte si co o nás říkají lidé. http://obchody.heureka.sk/techmat-sk-eu/recenze/

3. Téměř veškeré zboží u nás koupíte levněji Jelikož jsme internetový obchod a máme také velkosklad, který podporují další kamenné prodejny, dokážeme Vám nabídnout výhody všech těchto kanálů najednou. Díky internetu Vám garantujeme výborné ceny, velkosklad zaručuje kvantum zboží připraveného na skladě čekajícího na expedici a díky kamenným prodejnám máte možnost přijít si zboží podívat na vlastní oči a okamžitě si jej vyzvednout.

4. Poštovné kurýrní službou neplatíte při objednávce nad 1000 Kč s DPH!

5. Platíte tak, jak Vám to vyhovuje

  • platba na dobírku

  • platba instantním převodem na účet prostřednictvím brány TrustPay, která podporuje každou českou banku

  • platba kreditní nebo debetní kartou, také prostřednictvím brány TrustPay

6. Máme dlouholeté nadstandardní vztahy s dodavateli a propracovaný logistický systém. To nám spolu s našimi zkušenostmi dovoluje vyřizovat Vaše objednávky co nejrychleji a spolehlivě a zároveň Vám poskytovat nejlepší ceny na trhu .

7. U nás můžete nakupovat už i přes mobil! Naše stránky jsou připraveny a přizpůsobeny také pro prohlížení v mobilních zařízeních, ať už na tabletech nebo přímo ve vašem mobilu.


8. Individuální přístup ke každému zákazníkovi – denně vyřídíme desítky mailů a telefonátů od zákazníků, kteří potřebují poradit jaké šrouby použít pro konkrétní případ, čímž ukotvit takový nebo jiný materiál, kterým jsme vždy ochotni a hlavně schopni pomoci a poradit nejlepší řešení daného případu.


9. Velký výběr a podrobné informace o zboží. Jsme specializovaný obchod a proto si dáváme záležet na tom, aby byla naše nabídka co nejpestřejší a zároveň obsahovala jen kvalitní a spolehlivé zboží .


10. Spolehlivost a rychlost dodání Jedna věc je rychlost dodání, další věc je dodání toho správného zboží. V případě, že objednáváte položky související s sebou (např. šrouby + hmoždiny) vždy se ujistíme, zda budou vyhovovat Vašim potřebám a popřípadě poradíme ideální řešení. Také v případě, že by požadované zboží nebylo naskladněno a Vy jej přece potřebujete co nejdříve, poradíme Vám možné alternativy.


11. Bezproblémové reklamace Nevyhovující zboží nám můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit a na špatné zboží můžete uplatnit reklamaci během celé záruční lhůty. Zboží Vám vyreklamujeme iv případě, že nechtěně objednáte produkty, které Vám nevyhovují.