HQS sprejePříslušenství do auta k mobilním telefonůmPENOSIL EasySprayPENOSIL StoneFix

SAVO proti plísním 500 ml

108,96 s DPH / ks 90,80 Kč bez DPH / ks
Na skladě
Obj. číslo:
14051
EAN:
8594005390225

SAVO proti plísním 500 ml

 
Vysoko účinný dezinfekčný prípravok na odstraňovanie plesní, rias a kvasiniek. Vhodný na použitie na drevo, omietky a maľby stien interiéru i exteriéru. Prípravok má okamžitý účinok.
 
  • dezinfekčná účinnosť sa dostaví okamžite po aplikácii
  • účinkuje proti vegetatívnym formám plesní, kvasinkám, riasam, má dezinfekčný účinok
  • dodávaný v mechanickom rozprašovači, ktorý zaisťuje jednoduchú manipuláciu a uľahčuje likvidáciu plesní i na ťažko prístupných miestach

 

Oblasť použitia:

Používa sa na sanáciu plesňových napadnutia dreva, stien, omietok, malieb v interiéroch i exteriéroch. Odstráni pleseň zo škár v kúpeľni v okolí vaní az rámov okien. Nájde využitie v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou a náchylnosťou k vzniku plesní, v kúpeľniach, práčovniach, kúpeľoch, saunách, bazénoch, v komunálnej hygiene, skladoch potravín atp.Na postihnuté miesta aplikujte neriedené priamo postrekom vo vzdialenosti 5-10 cm, po 20 minútach ošetrené miesto umyte vodou alebo nechajte zaschnúť. Pred aplikáciou pleseň neodstraňujte! Mohlo by dôjsť k rozptýleniu výtrusov a rozšírenie plesne na ďalšie miesta. Pri silnom napadnutí postup opakujte. Má bieliace účinky.

 

UPOZORNENIE: Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.

 

NEBEZPEČENSTVO
Veľmi horľavá kvapalina a pary.
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ
Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním na zberný dvor do časti nebezpečného odpadu.

Stražit změnu ceny a dostupnosti

Jak chcete, zadejte e-mail a budeme Vás informovat o cene nebo skladové dostupnosti tohoto zboží.

Vaše e-mailová adresa:

Upozorni mě, když cena klesne pod

Přidat do wishlistu

Jak chcete přidat produkt do wishlistu, musíte si nejdřív Přihlásit.

Naposledy viděno